TL BONG DA HOM NAY |
|
11/5 02:00 | | | | |
|
11/5 01:30 | | | | |
|
11/5 01:45 | | | | |
|
|
11/5 01:30 | | | | |
11/5 01:30 | | | | |
11/5 01:30 | | | | |
11/5 01:30 | | | | |
|
11/5 01:30 | | | | |
11/5 01:30 | | | | |
11/5 01:30 | | | | |
11/5 01:30 | | | | |
|
11/5 01:30 | | | | |
11/5 01:30 | | | | |
|
11/5 01:30 | | | | |
|
10/5 23:30 | Paderborn 07 | Hamburger | Draw |
| | | |
|
10/5 23:30 | Magdeburg | Greuther Furth | Draw |
| | | |
|
11/5 02:00 | Stade Brestois | Stade Reims | Draw |
| | | |
11/5 02:00 | | | | |
|
11/5 01:45 | Stade Lavallois | Troyes | Draw |
| | | |
11/5 01:45 | | | | |
11/5 01:45 | | | | |
11/5 01:45 | | | | |
11/5 01:45 | | | | |
11/5 01:45 | | | | |
11/5 01:45 | | | | |
11/5 01:45 | | | | |
11/5 01:45 | | | | |
11/5 01:45 | | | | |
|
11/5 01:45 | Partick Thistle | Airdrieonians | Draw |
| | | |
|
11/5 02:15 | | | | |
|
10/5 20:00 | Krylya Sovetov | Akhmat Groznyi | Draw |
| | | |
|
10/5 19:00 | | | | |
|
10/5 22:00 | | | | |
|
10/5 23:00 | Piast Gliwice | LKS Lodz | Draw |
| | | |
11/5 01:30 | Slask Wroclaw | Cracovia Krakow | Draw |
| | | |
|
10/5 23:00 | | | | |
11/5 01:00 | Dnepr Mogilev | FK Minsk | Draw |
| | | |
|
10/5 20:45 | CSKA 1948 Sofia | Slavia Sofia | Draw |
| | | |
10/5 23:15 | Krumovgrad | Lok. Plovdiv | Draw |
| | | |
|
11/5 01:45 | Standard Liege | Westerlo | Draw |
| | | |
|
10/5 23:00 | HNK Gorica | Rudes Zagreb | Draw |
| | | |
|
10/5 19:00 | Gagra Tbilisi | Samtredia | Draw |
| | | |
10/5 22:00 | Dila Gori | Torpedo Kut. | Draw |
| | | |
10/5 23:00 | Kolkheti Poti | Samgurali Tskh. | Draw |
| | | |
|
11/5 01:15 | | | | |
|
11/5 01:45 | | | | |
11/5 01:45 | | | | |
11/5 01:45 | | | | |
11/5 01:45 | Shamrock Rovers | St. Patricks | Draw |
| | | |
11/5 01:45 | Shelbourne | Drogheda Utd | Draw |
| | | |
|
10/5 22:00 | Rigas Futbola Skola | FK Liepaja | Draw |
| | | |
11/5 00:00 | Riga FC | Valmiera / BSS | Draw |
| | | |
|
10/5 22:15 | | | | |
|
11/5 00:30 | Sepsi OSK | Rapid Bucuresti | Draw |
| | | |
|
10/5 21:00 | Doxa Katokopia | Ethnikos Achnas | Draw |
| | | |
10/5 23:00 | AEL Limassol | Karmiotissa Pol. | Draw |
| | | |
|
11/5 01:30 | | | | |
11/5 01:30 | | | | |
|
11/5 00:00 | | | | |
|
10/5 16:45 | Sydney FC | Central Coast | Draw |
| | | |
|
10/5 18:00 | Qingdao Hainiu | Nantong Zhiyun | Draw |
| | | |
10/5 18:35 | Chengdu Rongcheng | Henan Songshan | Draw |
| | | |
10/5 19:00 | Shanghai Port | Changchun Yatai | Draw |
| | | |
|
10/5 22:00 | | | | |
11/5 01:00 | Al Ittihad (KSA) | Al Ettifaq | Draw |
| | | |
11/5 01:00 | Al Khaleej(KSA) | Al Wehda (KSA) | Draw |
| | | |
|
10/5 22:00 | | | | |
10/5 22:00 | | | | |
|
10/5 19:00 | BG Pathum United | Khonkaen Utd | Draw |
| | | |
|
10/5 21:10 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
10/5 21:10 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
11/5 00:00 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
|
11/5 05:00 | Sarmiento Junin | Instituto | Draw |
| | | |
11/5 07:15 | Argentinos Jun. | Rosario Central | Draw |
| | | |
11/5 07:15 | Newells Old Boys | CA Platense | Draw |
| | | |
|
11/5 07:00 | Real Tomayapo | Gua. Villarroel SJ | Draw |
| | | |
|
11/5 07:00 | | | | |
|
11/5 05:00 | | | | |
11/5 07:30 | Libertad | Sol de America | Draw |
| | | |
|
11/5 02:30 | | | | |
|
11/5 06:00 | Nacional(URU) | CA Fenix | Draw |
| | | |
|
10/5 20:00 | Ceramica Cleopatra | Tala'ea Al Jaish | Draw |
| | | |
10/5 23:00 | | | | |
10/5 23:00 | Future FC | National Bank SC | Draw |
| | | |
|
11/5 00:00 | | | | |
|
11/5 00:00 | SuperSport Utd | Cape Town Spurs | Draw |
| | | |
|
11/5 00:00 | | | | |
|
11/5 01:00 | | | | |
11/5 01:00 | | | | |
11/5 01:00 | | | | |
11/5 01:00 | | | | |
11/5 01:00 | | | | |
11/5 01:00 | MVV Maastricht | VVV Venlo | Draw |
| | | |
11/5 01:00 | Ajax U21 | AZ Alkmaar U21 | Draw |
| | | |
11/5 01:00 | | | | |
11/5 01:00 | ADO Den Haag | PSV Eindhoven U21 | Draw |
| | | |
11/5 01:00 | Utrecht U21 | Dordrecht 90 | Draw |
| | | |
|
10/5 23:00 | Motor Lublin | Znicz Pruszkow | Draw |
| | | |
11/5 01:30 | | | | |
|
11/5 01:00 | | | | |
11/5 01:00 | Vestmannaeyjar | Trottur Rey. | Draw |
| | | |
11/5 02:15 | | | | |
11/5 02:15 | UMF Grindavik | IR Reykjavik | Draw |
| | | |
|
11/5 01:45 | Cobh Ramblers | Cork City | Draw |
| | | |
11/5 01:45 | Treaty United | Wexford Youths | Draw |
| | | |
11/5 01:45 | | | | |
11/5 01:45 | Athlone | Bray Wanderers | Draw |
| | | |
11/5 01:45 | Finn Harps | Longford Town | Draw |
| | | |
|
10/5 20:00 | Maccabi Herzliya | Bnei Yehuda | Draw |
| | | |
10/5 20:00 | Hapoel Kfar Saba | Hapoel Afula | Draw |
| | | |
10/5 20:00 | Maccabi K.Jaffa | HIK Shmona | Draw |
| | | |
10/5 20:00 | Hapoel R. Gan | Kafr Qasim | Draw |
| | | |
10/5 20:00 | INR HaSharon | Hapoel Umm Al Fahm | Draw |
| | | |
10/5 20:00 | HR Letzion | Sektzia Nes Tziona | Draw |
| | | |
10/5 20:00 | Ironi Tiberias | Hapoel Nof HaGalil | Draw |
| | | |
|
10/5 18:00 | | | | |
10/5 21:00 | Giresunspor | Umraniyespor | Draw |
| | | |
|
11/5 00:00 | | | | |
|
10/5 23:10 | Liefering | First Vienna | Draw |
| | | |
10/5 23:10 | SW Bregenz | SV Stripfing | Draw |
| | | |
10/5 23:10 | | | | |
11/5 01:30 | | | | |
|
11/5 00:00 | | | | |
11/5 00:00 | | | | |
11/5 00:00 | AC Horsens | Naestved BK | Draw |
| | | |
|
10/5 18:00 | | | | |
|
11/5 06:15 | Temperley | CA Mitre Salta | Draw |
| | | |
|
11/5 05:00 | Novorizontino/SP | Ceara/CE | Draw |
| | | |
11/5 07:30 | | | | |
11/5 07:30 | | | | |
|
11/5 06:05 | Loudoun United | El Paso Locomotive | Draw |
| | | |
|
10/5 16:00 | Urawa Red Nữ | Red Angels Nữ | Draw |
| | | |
|
10/5 22:30 | | | | |
|
11/5 00:00 | | | | |
|
11/5 02:00 | | | | |
11/5 02:00 | | | | |
11/5 02:00 | | | | |
11/5 02:00 | | | | |
11/5 02:00 | | | | |
11/5 02:00 | | | | |
11/5 02:00 | | | | |
11/5 02:00 | | | | |
11/5 02:00 | | | | |
|
10/5 16:30 | | | | |
|
10/5 17:00 | SA Panthers | Adelaide Olympic | Draw |
| | | |
10/5 17:00 | Adelaide City | Metro Stars | Draw |
| | | |
|
10/5 16:30 | Melb. Knights | Green Gully SC | Draw |
| | | |
10/5 16:45 | Dandenong City | Heidelberg Utd | Draw |
| | | |
|
11/5 07:05 | Racing Louisville Nữ | Wash. Spirit Nữ | Draw |
| | | |
|
11/5 02:00 | Doncaster Rovers | Crewe Alexandra | Draw |
| | | |
|
10/5 23:30 | Oldenburg 1897 | St. Pauli II | Draw |
| | | |
|
11/5 00:00 | SpVgg Bayreuth | Nurnberg II | Draw |
| | | |
11/5 00:00 | Memmingen | Wacker Burghausen | Draw |
| | | |
|
11/5 00:00 | Lippstadt | Paderborn 07 II | Draw |
| | | |
11/5 00:30 | Oberhausen | Wegberg-Beeck | Draw |
| | | |
11/5 00:30 | | | | |
|
10/5 15:00 | Thái Lan U17 Nữ | Trung Quốc U17 Nữ | Draw |
| | | |
10/5 18:00 | Australia U17 Nữ | Nhật Bản U17 Nữ | Draw |
| | | |
|
10/5 15:00 | | | | |
10/5 19:00 | Rostov U21 | Akhmat Gr. U21 | Draw |
| | | |
10/5 21:00 | Baltika U21 | Rubin Kazan U21 | Draw |
| | | |
10/5 21:00 | Krasnodar U21 | Kryliya Sov. U21 | Draw |
| | | |
10/5 23:00 | Chertanovo U21 | Din. Moscow U21 | Draw |
| | | |