TL BONG DA HOM NAY |
|
4/5 18:30 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
4/5 21:00 | Sheffield Utd | Nottingham Forest | |
| | | |
Hiệp 1 | Sheffield Utd | Nottingham Forest |
| | | |
4/5 21:00 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
|
4/5 21:00 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
4/5 23:30 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
|
4/5 18:30 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
4/5 18:30 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
|
4/5 18:30 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
4/5 18:30 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
4/5 18:30 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
4/5 18:30 | | | | |
|
4/5 18:30 | West Brom | Preston North End | |
| | | |
Hiệp 1 | West Brom | Preston North End |
| | | |
4/5 18:30 | Rotherham Utd | Cardiff City | |
| | | |
Hiệp 1 | Rotherham Utd | Cardiff City |
| | | |
4/5 18:30 | | | | |
4/5 18:30 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
|
4/5 18:30 | Leicester City | Blackburn Rovers | |
| | | |
Hiệp 1 | Leicester City | Blackburn Rovers |
| | | |
4/5 18:30 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
|
4/5 19:00 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
4/5 21:15 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
4/5 23:30 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
5/5 02:00 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
|
4/5 19:00 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
4/5 21:15 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
4/5 23:30 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
5/5 02:00 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
|
4/5 23:00 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
5/5 01:45 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
|
4/5 20:30 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
4/5 20:30 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
4/5 20:30 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
4/5 20:30 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
4/5 23:30 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
|
4/5 18:00 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
4/5 18:00 | Greuther Furth | Ein.Braunschweig | |
| | | |
Hiệp 1 | Greuther Furth | Ein.Braunschweig |
| | | |
5/5 01:30 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
|
4/5 20:00 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
4/5 22:00 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
5/5 00:00 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
5/5 02:00 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
|
4/5 20:00 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
5/5 00:00 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
|
4/5 21:00 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
4/5 21:00 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
4/5 21:00 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
4/5 21:00 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
4/5 21:00 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
|
4/5 21:30 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
4/5 21:30 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
5/5 00:00 | Sporting Lisbon | Portimonense | |
| | | |
Hiệp 1 | Sporting Lisbon | Portimonense |
| | | |
5/5 02:30 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
|
4/5 21:00 | FK Orenburg | Krylya Sovetov | Draw |
| | | |
4/5 23:30 | Krasnodar | Akhmat Groznyi | Draw |
| | | |
|
4/5 22:30 | Karabakh Agdam | Neftchi Baku | Draw |
| | | |
|
4/5 20:00 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
4/5 22:30 | Zaglebie Lubin | Rakow Czestochowa | |
| | | |
Hiệp 1 | Zaglebie Lubin | Rakow Czestochowa |
| | | |
5/5 01:00 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
|
4/5 18:30 | | | | |
4/5 20:30 | FK Slutsk | Slavia Mozyr | Draw |
| | | |
4/5 22:30 | Arsenal Dzyarzhynsk | Dinamo Brest | Draw |
| | | |
|
4/5 21:00 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
4/5 23:15 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
5/5 01:45 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
|
4/5 22:00 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
5/5 00:30 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
|
4/5 18:30 | Nomme United | Kuressaare | Draw |
| | | |
|
4/5 20:30 | Puskas Akademia | Kisvarda FC | |
| | | |
Hiệp 1 | Puskas Akademia | Kisvarda FC |
| | | |
5/5 00:15 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
|
4/5 21:00 | | | | |
|
4/5 21:00 | Maccabi Netanya | Hapoel Tel Aviv | Draw |
| | | |
4/5 22:00 | Hapoel Haifa | Hap. Beer Sheva | Draw |
| | | |
5/5 00:00 | H. Petah Tikva | Hapoel Jerusalem | Draw |
| | | |
5/5 00:00 | Maccabi Bnei Raina | Maccabi Haifa | Draw |
| | | |
|
4/5 16:00 | FK Kyzylzhar | Turan (KAZ) | Draw |
| | | |
4/5 16:00 | FC Zhenis | Yelimay Semey | Draw |
| | | |
4/5 18:30 | Tobol Kostanay | Zhetysu Taldykorgan | Draw |
| | | |
4/5 18:30 | | | | |
4/5 21:00 | | | | |
|
4/5 19:00 | Hamrun Spartans | Hibernians Paola | Draw |
| | | |
|
4/5 23:00 | | | | |
|
4/5 19:00 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
4/5 21:00 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
4/5 23:00 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
|
4/5 18:30 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
5/5 00:00 | Universitaea Cluj | Dinamo Bucuresti | |
| | | |
Hiệp 1 | Universitaea Cluj | Dinamo Bucuresti |
| | | |
|
4/5 20:30 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
4/5 23:00 | Slo. Bratislava | MSK Zilina | |
| | | |
Hiệp 1 | Slo. Bratislava | MSK Zilina |
| | | |
4/5 23:00 | Trencin | Zemplin Michalovce | |
| | | |
Hiệp 1 | Trencin | Zemplin Michalovce |
| | | |
4/5 23:00 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
|
4/5 20:00 | | | | |
4/5 22:30 | | | | |
5/5 01:15 | | | | |
|
4/5 20:00 | | | | |
4/5 20:00 | | | | |
4/5 20:00 | C. Budejovice | Bohemians 1905 | Draw |
| | | |
4/5 23:00 | Slavia Praha | Banik Ostrava | Draw |
| | | |
|
4/5 20:00 | Istanbulspor AS | Adana Demirspor | Draw |
| | | |
4/5 23:00 | Kayserispor | Fatih Karagumruk | Draw |
| | | |
4/5 23:00 | Samsunspor | Trabzonspor | Draw |
| | | |
|
4/5 23:00 | Grasshoppers | Stade L. Ouchy | |
| | | |
Hiệp 1 | Grasshoppers | Stade L. Ouchy |
| | | |
4/5 23:00 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
5/5 01:30 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
|
4/5 20:00 | Mjallby AIF | Brommapojkarna | |
| | | |
Hiệp 1 | Mjallby AIF | Brommapojkarna |
| | | |
4/5 20:00 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
|
4/5 17:00 | PFK Aleksandriya | Rukh Vynnyky | Draw |
| | | |
4/5 22:00 | Metalist 1925 Kharkiv | Vorskla | Draw |
| | | |
|
4/5 22:00 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
4/5 22:00 | Blau Weiss Linz | WSG Swarovski Tirol | |
| | | |
Hiệp 1 | Blau Weiss Linz | WSG Swarovski Tirol |
| | | |
|
4/5 16:45 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
|
4/5 12:30 | FC Seoul | Ulsan Hyundai | Draw |
| | | |
4/5 14:30 | Pohang Steelers | Jeonbuk H.Motor | Draw |
| | | |
|
4/5 18:35 | Qingdao West Coast | Shandong Taishan | Draw |
| | | |
4/5 19:00 | Henan Songshan | Tianjin Tigers | Draw |
| | | |
|
4/5 22:00 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
4/5 22:00 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
5/5 01:00 | Al Nassr (KSA) | Al Wehda (KSA) | |
| | | |
Hiệp 1 | Al Nassr (KSA) | Al Wehda (KSA) |
| | | |
|
4/5 23:00 | Busaiteen | Al Najma (BHR) | Draw |
| | | |
4/5 23:00 | | | | |
|
5/5 00:45 | | | | |
|
4/5 18:00 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
4/5 18:30 | Police Tero FC | Chiangrai Utd | |
| | | |
Hiệp 1 | Police Tero FC | Chiangrai Utd |
| | | |
4/5 19:00 | Ratchaburi | BG Pathum United | |
| | | |
Hiệp 1 | Ratchaburi | BG Pathum United |
| | | |
4/5 20:00 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
|
4/5 20:30 | Andijan | Sogdiana Jizzakh | Draw |
| | | |
|
4/5 17:00 | | | | |
4/5 18:00 | | | | |
4/5 18:00 | BCM Bình Dương | Khánh Hòa | Draw |
| | | |
4/5 19:15 | | | | |
4/5 19:15 | | | | |
|
5/5 02:00 | Fluminense/RJ | Atl. Mineiro/MG | |
| | | |
Hiệp 1 | Fluminense/RJ | Atl. Mineiro/MG |
| | | |
5/5 04:30 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
5/5 07:00 | Cruzeiro/MG | Internacional/RS | |
| | | |
Hiệp 1 | Cruzeiro/MG | Internacional/RS |
| | | |
|
5/5 02:00 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
5/5 07:00 | U. Espanola | Univ. Catolica(CHL) | |
| | | |
Hiệp 1 | U. Espanola | Univ. Catolica(CHL) |
| | | |
|
5/5 05:00 | Pereira | Atl. Bucaramanga | Draw |
| | | |
5/5 07:15 | Junior Barranquilla | Millonarios | Draw |
| | | |
|
5/5 01:00 | | | | |
5/5 03:30 | | | | |
5/5 06:00 | Delfin SC | Barcelona SC | Draw |
| | | |
|
5/5 06:30 | Tacuary FBC | Sportivo Trinidense | Draw |
| | | |
|
5/5 01:00 | CD Los Chankas | Cusco FC | Draw |
| | | |
5/5 03:30 | Comerciantes Unidos | DU Comercio | Draw |
| | | |
5/5 03:30 | Carlos A. Mannucci | Dep. Garcilaso | Draw |
| | | |
|
4/5 20:00 | Boston River | Miramar Misiones | Draw |
| | | |
5/5 01:00 | | | | |
|
5/5 04:00 | Dep.Guaira | Metropolitano | Draw |
| | | |
|
5/5 06:37 | San Jose EQ | Los Angeles FC | |
| | | |
Hiệp 1 | San Jose EQ | Los Angeles FC |
| | | |
5/5 06:37 | Atlanta United | Minnesota Utd | |
| | | |
Hiệp 1 | Atlanta United | Minnesota Utd |
| | | |
5/5 06:37 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
5/5 06:37 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
5/5 06:37 | Charlotte FC | Portland Timbers | |
| | | |
Hiệp 1 | Charlotte FC | Portland Timbers |
| | | |
5/5 06:37 | D.C. Utd | Philadelphia Union | |
| | | |
Hiệp 1 | D.C. Utd | Philadelphia Union |
| | | |
5/5 06:37 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
5/5 07:37 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
5/5 07:37 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
5/5 07:37 | Houston Dynamo | St. Louis City SC | |
| | | |
Hiệp 1 | Houston Dynamo | St. Louis City SC |
| | | |
5/5 08:37 | Real Salt Lake | Sporting Kansas | |
| | | |
Hiệp 1 | Real Salt Lake | Sporting Kansas |
| | | |
5/5 09:37 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
|
5/5 08:00 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
5/5 08:00 | Sporting (CRC) | Alajuelense | |
| | | |
Hiệp 1 | Sporting (CRC) | Alajuelense |
| | | |
|
4/5 20:00 | | | | |
4/5 23:00 | | | | |
4/5 23:00 | Dakhleya | Ceramica Cleopatra | Draw |
| | | |
|
4/5 17:00 | | | | |
4/5 20:00 | Academico Viseu | Leixoes | Draw |
| | | |
4/5 21:30 | UD Oliveirense | Tondela | Draw |
| | | |
|
4/5 11:00 | | | | |
4/5 18:30 | | | | |
4/5 19:00 | Chernomorets N. | Torpedo Moscow | Draw |
| | | |
4/5 21:00 | Alania Vla | Shinnik Yaroslavl | Draw |
| | | |
4/5 21:30 | Neftekhimik Nizh | Yenisey | Draw |
| | | |
4/5 23:00 | Dyn. Makhachkala | Volgar Astrakhan | Draw |
| | | |
4/5 23:30 | Rodina Moscow | Arsenal-Tula | Draw |
| | | |
|
4/5 20:00 | | | | |
4/5 22:30 | | | | |
5/5 01:00 | | | | |
|
4/5 21:00 | Raufoss IL | Asane Fotball | Draw |
| | | |
4/5 21:00 | | | | |
4/5 21:00 | Start Kristiansand | Ranheim IL | Draw |
| | | |
4/5 21:00 | | | | |
4/5 21:00 | | | | |
4/5 21:00 | | | | |
|
4/5 20:00 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
4/5 20:00 | | | | |
4/5 20:00 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
|
4/5 22:00 | | | | |
4/5 22:00 | Slavia Kromeriz | Sparta Praha B | Draw |
| | | |
|
4/5 23:00 | | | | |
|
4/5 18:00 | | | | |
4/5 18:00 | Oddevold | GIF Sundsvall | Draw |
| | | |
4/5 20:00 | Degerfors IF | Landskrona | Draw |
| | | |
4/5 20:00 | | | | |
4/5 20:00 | | | | |
|
4/5 19:30 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
|
4/5 12:00 | GimPo Citizen | Bucheon 1995 | Draw |
| | | |
4/5 14:30 | | | | |
|
4/5 14:00 | Yanbian Longding | Heilongjiang Ice City | Draw |
| | | |
4/5 18:30 | Chong. Tongliang | Suzhou Dongwu | Draw |
| | | |
4/5 18:30 | Qingdao Red Lions | Yunnan Yukun | Draw |
| | | |
|
4/5 23:30 | Defensores Unidos | San Telmo | Draw |
| | | |
5/5 00:00 | Atletico Atlanta | Chaco For Ever | Draw |
| | | |
5/5 01:30 | Gim.Mendoza | Deportivo Maipu | Draw |
| | | |
5/5 01:30 | Estudiantes BsAs | Patronato Parana | Draw |
| | | |
5/5 01:30 | CA San Miguel | CA Guemes | Draw |
| | | |
5/5 01:30 | Arsenal Sarandi | Agropecuario AAC | Draw |
| | | |
5/5 01:30 | Almirante Brown | Def.Belgrano | Draw |
| | | |
5/5 01:30 | Deportivo Madryn | Atletico Rafaela | Draw |
| | | |
5/5 02:00 | CA Mitre Salta | Deportivo Moron | Draw |
| | | |
5/5 02:00 | San Martin SJ | Guillermo | Draw |
| | | |
5/5 03:35 | | | | |
5/5 05:40 | San Martin Tucuman | All Boys | Draw |
| | | |
|
5/5 03:00 | Chapecoense | America/MG | Draw |
| | | |
5/5 04:00 | Vila Nova/GO | Operario/PR | Draw |
| | | |
5/5 07:00 | Ituano/SP | Novorizontino/SP | Draw |
| | | |
|
5/5 02:00 | San.Morning | San. Wanderers | Draw |
| | | |
|
5/5 03:05 | Memphis 901 | Tampa Bay Rowdies | Draw |
| | | |
5/5 05:30 | Ch. Battery | Hartford Athletic | Draw |
| | | |
5/5 06:05 | Loudoun United | Detroit City FC | Draw |
| | | |
5/5 06:05 | Pittsburgh R. | Miami FC | Draw |
| | | |
5/5 06:30 | Birmingham Legion | FC Tulsa | Draw |
| | | |
5/5 07:30 | SA Scorpions | Oakland Roots | Draw |
| | | |
5/5 08:05 | Colorado Springs | El Paso Locomotive | Draw |
| | | |
5/5 09:00 | Monterey Bay FC | Indy Eleven | Draw |
| | | |
5/5 09:30 | Las Vegas Lights | New Mexico United | Draw |
| | | |
5/5 09:30 | Phoenix Rising | Sacramento | Draw |
| | | |
|
4/5 20:30 | | | | |
|
5/5 01:45 | Oxford Utd | Peterborough Utd | |
| | | |
Hiệp 1 | Oxford Utd | Peterborough Utd |
| | | |
|
4/5 21:00 | | | | |
4/5 21:00 | Atl. Sanluqueno | Alcoyano | Draw |
| | | |
4/5 22:00 | Real Sociedad B | Celta Vigo II | Draw |
| | | |
4/5 23:00 | | | | |
4/5 23:00 | Barcelona B | SD Tarazona | Draw |
| | | |
4/5 23:00 | | | | |
5/5 00:00 | Real Union | Cultural Leonesa | Draw |
| | | |
5/5 01:00 | SD Logrones | Fuenlabrada | Draw |
| | | |
|
4/5 19:00 | Munchen 1860 | B.Dortmund II | |
| | | |
Hiệp 1 | Munchen 1860 | B.Dortmund II |
| | | |
4/5 19:00 | Freiburg II | Jahn Regensburg | |
| | | |
Hiệp 1 | Freiburg II | Jahn Regensburg |
| | | |
4/5 19:00 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
4/5 19:00 | Erzgebirge Aue | A.Bielefeld | |
| | | |
Hiệp 1 | Erzgebirge Aue | A.Bielefeld |
| | | |
4/5 19:00 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
4/5 21:30 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
|
4/5 23:00 | | | | |
|
4/5 21:00 | Stirling Albion | Annan Athletic | Draw |
| | | |
4/5 21:00 | Falkirk | Alloa Athletic | Draw |
| | | |
4/5 21:00 | Montrose | Queen of South | Draw |
| | | |
4/5 21:00 | | | | |
|
4/5 20:00 | | | | |
4/5 20:00 | RoPS Rovaniemi | HJK Klubi 04 | Draw |
| | | |
4/5 20:00 | KPV Kokkola | PK Keski Uusimaa | Draw |
| | | |
4/5 20:00 | VIFK Vaasa | Jyvaskyla JK | Draw |
| | | |
|
4/5 16:30 | Pitea IF | United IK Nordic | Draw |
| | | |
4/5 18:00 | | | | |
4/5 18:00 | | | | |
4/5 18:00 | | | | |
4/5 18:00 | Karlstad BK | Friska Viljor | Draw |
| | | |
4/5 21:00 | Karlbergs BK | Sollentuna FK | Draw |
| | | |
4/5 21:00 | Falkenbergs | Eskilsminne IF | Draw |
| | | |
4/5 21:00 | | | | |
4/5 21:00 | Angelholms | Ljungskile SK | Draw |
| | | |
4/5 21:00 | Trollhattan | BK Olympic Malmo | Draw |
| | | |
4/5 21:00 | Onsala BK | Oskarshamns AIK | Draw |
| | | |
4/5 23:00 | Vasalunds | Orebro Syrianska | Draw |
| | | |
|
4/5 14:00 | Inglewood Utd | Armadale SC | Draw |
| | | |
4/5 14:00 | Stirling Macedonia | Perth RedStar | Draw |
| | | |
4/5 14:00 | Fremantle City | Perth Glory U21 | Draw |
| | | |
4/5 14:00 | Olympic Kingsway | Perth SC | Draw |
| | | |
4/5 14:00 | Western Knights | Bayswater City | Draw |
| | | |
4/5 14:00 | Floreat Athena | Balcatta | Draw |
| | | |
|
4/5 13:30 | Sutherland Sharks | Rockdale Ilinden FC | Draw |
| | | |
4/5 15:30 | St George Saints | Sydney Olympic | Draw |
| | | |
4/5 16:00 | Blacktown City | Spirit FC | Draw |
| | | |
4/5 16:00 | Marconi Stallions | Hills Brumbies | Draw |
| | | |
4/5 16:15 | St George City | Manly Utd | Draw |
| | | |
|
4/5 12:30 | Para Hills Knights | Adelaide Olympic | Draw |
| | | |
4/5 12:30 | Modbury Jets | White City W. | Draw |
| | | |
4/5 14:30 | Adelaide Utd U21 | Adelaide Comets | Draw |
| | | |
4/5 14:30 | Metro Stars | SA Panthers | Draw |
| | | |
|
4/5 13:00 | South Melbourne | Avondale Heights | Draw |
| | | |
4/5 14:00 | Heidelberg Utd | Manningham Utd | Draw |
| | | |
4/5 14:00 | Port Melbourne | Dandenong City | Draw |
| | | |
|
4/5 13:15 | Melbourne City Nữ | Sydney FC Nữ | Draw |
| | | |
|
4/5 11:00 | Verspah Oita | Kochi United SC | Draw |
| | | |
4/5 11:00 | Honda FC | Criacao Shinjuku | Draw |
| | | |
|
4/5 11:00 | Nippatsu Yokohama Nữ | Setagaya Sfida Nữ | Draw |
| | | |
|
4/5 13:00 | Gimhae City | Yangpyeong | Draw |
| | | |
4/5 13:00 | Gangneung City | Ulsan Citizen | Draw |
| | | |
|
4/5 18:00 | Phonix Lubeck | Drochtersen/Assel | Draw |
| | | |
4/5 18:00 | Hannover II | SSV Jeddeloh | Draw |
| | | |
4/5 18:30 | Weiche Flensburg | Spelle-Venhaus | Draw |
| | | |
4/5 19:00 | Havelse | Ein. Norderstedt | Draw |
| | | |
4/5 19:00 | Eimsbutteler | Oldenburg 1897 | Draw |
| | | |
4/5 20:00 | FC Kilia Kiel | Teutonia Ottensen | Draw |
| | | |
|
4/5 19:00 | | | | |
4/5 19:00 | Greuther Furth II | Augsburg II | Draw |
| | | |
4/5 19:00 | Nurnberg II | Schweinfurt | Draw |
| | | |
4/5 19:00 | | | | |
4/5 19:00 | Wacker Burghausen | DJK Vilzing | Draw |
| | | |
|
4/5 18:00 | CZ Jena | VSG Altglienicke | Draw |
| | | |
4/5 21:00 | | | | |
|
4/5 19:00 | | | | |
4/5 19:00 | TSV Schott Mainz | Barockstadt FL | Draw |
| | | |
4/5 19:00 | Bahlinger | Hoffenheim II | Draw |
| | | |
4/5 19:00 | Offenbach | Hessen Kassel | Draw |
| | | |
4/5 19:00 | SGV Freiberg | TSV Steinbach | Draw |
| | | |
|
4/5 19:00 | | | | |
4/5 19:00 | | | | |
4/5 19:00 | Wegberg-Beeck | Lippstadt | Draw |
| | | |
4/5 19:00 | | | | |
4/5 19:00 | M.gladbach II | Fortuna Koln | Draw |
| | | |
4/5 19:00 | Schalke 04 II | Fort.Dusseldorf II | Draw |
| | | |