TL BONG DA HOM NAY |
|
12/5 22:30 | | | | |
|
12/5 18:00 | | | | |
12/5 20:15 | | | | |
|
|
12/5 19:00 | | | | |
12/5 21:15 | Atletico Madrid | Celta Vigo | Draw |
| | | |
12/5 23:30 | Valencia | Rayo Vallecano | Draw |
| | | |
13/5 02:00 | | | | |
|
|
12/5 19:00 | Amorebieta | Villarreal B | Draw |
| | | |
12/5 21:15 | | | | |
12/5 23:30 | | | | |
12/5 23:30 | | | | |
|
13/5 02:00 | | | | |
|
12/5 17:30 | | | | |
12/5 20:00 | | | | |
12/5 20:00 | | | | |
|
12/5 23:00 | | | | |
13/5 01:45 | | | | |
|
12/5 20:30 | | | | |
12/5 22:30 | Bayern Munich | Wolfsburg | Draw |
| | | |
13/5 00:30 | | | | |
|
12/5 18:30 | | | | |
12/5 18:30 | Karlsruher | Hannover 96 | Draw |
| | | |
12/5 18:30 | Ein.Braunschweig | Wehen | Draw |
| | | |
|
13/5 02:00 | | | | |
13/5 02:00 | | | | |
13/5 02:00 | | | | |
13/5 02:00 | | | | |
13/5 02:00 | | | | |
13/5 02:00 | | | | |
13/5 02:00 | | | | |
|
12/5 21:00 | | | | |
|
12/5 21:30 | Gil Vicente | SC Farense | Draw |
| | | |
13/5 00:00 | Casa Pia AC | Moreirense | Draw |
| | | |
13/5 00:00 | | | | |
13/5 02:30 | | | | |
|
12/5 19:30 | Utrecht | Sparta Rotterdam | Draw |
| | | |
12/5 19:30 | Heerenveen | Vitesse Arnhem | Draw |
| | | |
12/5 19:30 | | | | |
12/5 19:30 | | | | |
12/5 19:30 | Go Ahead Eagles | AZ Alkmaar | Draw |
| | | |
12/5 19:30 | SBV Excelsior | Heracles Almelo | Draw |
| | | |
12/5 19:30 | | | | |
12/5 19:30 | NEC Nijmegen | Feyenoord | Draw |
| | | |
12/5 19:30 | Fortuna Sittard | PSV Eindhoven | Draw |
| | | |
|
12/5 18:00 | FK Orenburg | Lok. Moscow | Draw |
| | | |
12/5 20:30 | | | | |
12/5 23:00 | | | | |
|
12/5 20:00 | | | | |
12/5 22:30 | | | | |
|
12/5 17:30 | Puszcza Nie. | Warta Poznan | Draw |
| | | |
12/5 20:00 | Widzew Lodz | Zaglebie Lubin | Draw |
| | | |
12/5 22:30 | Lech Poznan | Legia Wars. | Draw |
| | | |
|
12/5 20:00 | | | | |
12/5 22:00 | Torpedo Zhodino | Naftan Novo. | Draw |
| | | |
13/5 00:00 | Slavia Mozyr | Neman Grodno | Draw |
| | | |
|
12/5 21:00 | Beroe | Pirin Blagoevgrad | Draw |
| | | |
12/5 23:40 | Levski Sofia | Cherno More | Draw |
| | | |
|
12/5 18:30 | | | | |
12/5 21:00 | Sint Truiden | KV Mechelen | Draw |
| | | |
12/5 23:30 | Antwerpen | Cercle Brugge | Draw |
| | | |
|
12/5 22:00 | Lok. Zagreb | Slaven Belupo | Draw |
| | | |
13/5 00:10 | Istra 1961 | Hajduk Split | Draw |
| | | |
|
13/5 00:30 | Debreceni | MOL Fehervar FC | Draw |
| | | |
|
13/5 00:00 | | | | |
|
13/5 00:00 | KR Reykjavik | HK Kopavogur | Draw |
| | | |
13/5 02:15 | Vikingur Rey. | Hafnarfjordur | Draw |
| | | |
13/5 02:15 | | | | |
|
12/5 19:00 | Yelimay Semey | Shakhter Kar. | Draw |
| | | |
12/5 19:00 | | | | |
12/5 21:00 | FC Zhenis | Kairat Almaty | Draw |
| | | |
12/5 21:00 | Astana | Kaisar Kyzylorda | Draw |
| | | |
|
12/5 22:30 | Kauno Zalgiris | Siauliai | Draw |
| | | |
|
12/5 19:30 | Kristiansund | Bodo Glimt | Draw |
| | | |
12/5 22:00 | | | | |
12/5 22:00 | | | | |
12/5 22:00 | | | | |
12/5 22:00 | | | | |
12/5 22:00 | | | | |
13/5 00:15 | | | | |
|
12/5 22:30 | | | | |
12/5 22:30 | EIF Ekenas | Ilves Tampere | Draw |
| | | |
|
13/5 01:30 | FC U Craiova 1948 | Hermannstadt | Draw |
| | | |
13/5 01:30 | Politehnica Iasi | Petrolul Ploiesti | Draw |
| | | |
13/5 01:30 | Voluntari | Universitaea Cluj | Draw |
| | | |
13/5 01:30 | Otelul Galati | Botosani | Draw |
| | | |
13/5 01:30 | Dinamo Bucuresti | UTA Arad | Draw |
| | | |
|
12/5 19:30 | Backa Topola | Cukaricki Belgrade | Draw |
| | | |
12/5 21:30 | FK Partizan | Mladost Lucani | Draw |
| | | |
13/5 00:30 | FK Vojvodina | FK Napredak | Draw |
| | | |
|
12/5 22:30 | Dunajska Stred | Spartak Trnava | Draw |
| | | |
|
12/5 20:00 | | | | |
12/5 22:30 | | | | |
|
12/5 20:00 | Slovan Liberec | Teplice | Draw |
| | | |
12/5 20:00 | Pardubice | C. Budejovice | Draw |
| | | |
12/5 20:00 | Bohemians 1905 | Jablonec | Draw |
| | | |
12/5 20:00 | Sigma Olomouc | Hradec Kralove | Draw |
| | | |
12/5 23:00 | | | | |
|
12/5 21:00 | Nea Salamina | AE Zakakiou | Draw |
| | | |
12/5 23:00 | Apollon Limassol | Othellos Athienou | Draw |
| | | |
|
12/5 23:00 | | | | |
12/5 23:00 | | | | |
12/5 23:00 | Adana Demirspor | Gaziantep B.B | Draw |
| | | |
12/5 23:00 | Fenerbahce | Kayserispor | Draw |
| | | |
12/5 23:00 | Fatih Karagumruk | Galatasaray | Draw |
| | | |
12/5 23:00 | | | | |
12/5 23:00 | | | | |
12/5 23:00 | | | | |
12/5 23:00 | Trabzonspor | Istanbulspor AS | Draw |
| | | |
12/5 23:00 | | | | |
|
12/5 19:15 | | | | |
12/5 21:30 | | | | |
|
12/5 19:00 | | | | |
12/5 19:00 | | | | |
12/5 21:30 | | | | |
12/5 21:30 | Varnamo | Brommapojkarna | Draw |
| | | |
|
12/5 17:00 | PFK Aleksandriya | SK Dnipro-1 | Draw |
| | | |
12/5 19:30 | Chernomorets | Metalist 1925 Kharkiv | Draw |
| | | |
|
12/5 22:00 | | | | |
12/5 22:00 | Austria Klagenfurt | Rapid Wien | Draw |
| | | |
12/5 22:00 | | | | |
|
12/5 19:00 | | | | |
12/5 19:00 | | | | |
12/5 21:00 | | | | |
12/5 23:00 | Midtjylland | Aarhus AGF | Draw |
| | | |
13/5 01:00 | Nordsjaelland | Silkeborg IF | Draw |
| | | |
|
12/5 13:00 | Melb. Victory | Wellington Phoenix | Draw |
| | | |
|
12/5 11:05 | Kashima Antlers | Tokyo Verdy | Draw |
| | | |
|
12/5 12:00 | Jeonbuk H.Motor | Suwon FC | Draw |
| | | |
12/5 14:30 | Pohang Steelers | Jeju Utd | Draw |
| | | |
12/5 14:30 | Ulsan Hyundai | Gimcheon Sangmu | Draw |
| | | |
|
12/5 18:35 | Cangzhou Mighty Lions | Zhejiang Professional | Draw |
| | | |
12/5 19:00 | Shenzhen Peng City | Qingdao West Coast | Draw |
| | | |
|
12/5 15:30 | Hong Kong FC | North District | Draw |
| | | |
|
12/5 17:30 | | | | |
12/5 18:00 | | | | |
12/5 19:00 | | | | |
|
12/5 18:00 | Thanh Hóa | BCM Bình Dương | Draw |
| | | |
|
13/5 01:30 | Deportivo Riestra | San Lorenzo | Draw |
| | | |
13/5 01:30 | | | | |
13/5 03:45 | | | | |
13/5 03:45 | | | | |
13/5 06:15 | Atletico Tucuman | Boca Juniors | Draw |
| | | |
|
13/5 02:00 | Palmeiras/SP | Athletico/PR | Draw |
| | | |
13/5 02:00 | Atletico/GO | Cruzeiro/MG | Draw |
| | | |
13/5 02:00 | Fortaleza/CE | Botafogo/RJ | Draw |
| | | |
13/5 04:30 | Vasco DG/RJ | Vitoria/BA | Draw |
| | | |
13/5 04:30 | Bahia/BA | Bragantino/SP | Draw |
| | | |
|
13/5 02:00 | Inde. Petrolero | Bolivar | Draw |
| | | |
13/5 04:30 | Aurora | Oriente Petrolero | Draw |
| | | |
13/5 06:30 | Real Santa Cruz | Jorge Wilstermann | Draw |
| | | |
|
12/5 23:30 | | | | |
13/5 02:00 | Audax Italiano | Colo Colo | Draw |
| | | |
13/5 07:00 | | | | |
|
13/5 05:15 | | | | |
13/5 07:30 | Deportes Tolima | Once Caldas | Draw |
| | | |
|
13/5 01:00 | Nacional Quito | Independiente JT | Draw |
| | | |
13/5 03:30 | | | | |
13/5 06:00 | | | | |
|
13/5 03:30 | Cerro Porteno | Olimpia Asuncion | Draw |
| | | |
|
13/5 03:00 | Dep. Garcilaso | Atletico Grau | Draw |
| | | |
13/5 06:30 | Universitario | Sporting Cristal | Draw |
| | | |
|
12/5 20:00 | Cerro Largo | Liverpool P. (URU) | Draw |
| | | |
12/5 22:30 | Rampla Juniors | Boston River | Draw |
| | | |
13/5 01:00 | CA Progreso | Defensor SC | Draw |
| | | |
|
13/5 04:00 | | | | |
13/5 06:30 | Carabobo | Puerto Cabello | Draw |
| | | |
|
13/5 03:37 | Portland Timbers | Seattle Sounders | Draw |
| | | |
|
13/5 08:00 | | | | |
13/5 10:10 | | | | |
|
13/5 03:00 | Sporting (CRC) | Herediano | Draw |
| | | |
13/5 04:00 | Alajuelense | Guanacasteca | Draw |
| | | |
13/5 04:00 | Dep. Saprissa | Santos Guapiles | Draw |
| | | |
13/5 04:00 | Municipal Grecia | San Carlos | Draw |
| | | |
|
12/5 20:00 | Golden Arrows | Chippa Utd | Draw |
| | | |
12/5 20:00 | Cape Town City | TS Galaxy | Draw |
| | | |
12/5 22:30 | | | | |
|
12/5 17:00 | Tondela | Nacional Madeira | Draw |
| | | |
12/5 17:00 | | | | |
12/5 20:00 | | | | |
12/5 21:30 | Porto B | Pacos Ferreira | Draw |
| | | |
12/5 21:30 | Maritimo | UD Oliveirense | Draw |
| | | |
|
12/5 13:00 | | | | |
12/5 18:00 | Shinnik Yaroslavl | SKA-Khabarovsk | Draw |
| | | |
12/5 20:00 | | | | |
12/5 20:00 | Torpedo Moscow | Alania Vla | Draw |
| | | |
12/5 21:00 | | | | |
12/5 21:00 | Akron Togliatti | Dyn. Makhachkala | Draw |
| | | |
12/5 21:00 | | | | |
12/5 22:00 | Volgar Astrakhan | Chernomorets N. | Draw |
| | | |
|
12/5 17:40 | Arka Gdynia | Zaglebie Sosno | Draw |
| | | |
12/5 20:00 | Odra Opole | Wisla Plock | Draw |
| | | |
12/5 23:00 | Polonia Wars. | Gornik Leczna | Draw |
| | | |
|
12/5 21:00 | | | | |
|
12/5 18:00 | | | | |
12/5 22:00 | | | | |
12/5 22:30 | | | | |
12/5 22:30 | | | | |
|
12/5 15:15 | | | | |
12/5 22:00 | | | | |
12/5 22:00 | Dukla Praha | SK Prostejov | Draw |
| | | |
|
12/5 18:00 | | | | |
12/5 20:00 | | | | |
12/5 20:00 | Helsingborg | Sandvikens | Draw |
| | | |
|
12/5 15:30 | Sturm Graz II | SV Lafnitz | Draw |
| | | |
12/5 15:30 | Kapfenberg | SKU Amstetten | Draw |
| | | |
|
12/5 19:00 | | | | |
|
12/5 11:00 | Roas. Kumamoto | Yokohama FC | Draw |
| | | |
12/5 11:00 | Iwaki FC | Renofa Yamaguchi | Draw |
| | | |
12/5 12:00 | Tokushima Vortis | Tochigi SC | Draw |
| | | |
12/5 12:00 | Montedio Yama. | Mito Hollyhock | Draw |
| | | |
12/5 12:00 | V-Varen Nagasaki | Okayama | Draw |
| | | |
12/5 12:00 | Fujieda MYFC | Blaublitz Akita | Draw |
| | | |
12/5 12:00 | | | | |
12/5 14:00 | Ventforet Kofu | JEF United Chiba | Draw |
| | | |
|
12/5 14:30 | | | | |
12/5 14:30 | | | | |
12/5 17:00 | Bucheon 1995 | Jeonnam Dragons | Draw |
| | | |
|
12/5 14:00 | Heilongjiang Ice City | Liaoning Tieren | Draw |
| | | |
12/5 18:30 | Shijiazhuang Gongfu | Dongguan Utd | Draw |
| | | |
12/5 18:30 | Guangzhou FC | Qingdao Red Lions | Draw |
| | | |
12/5 18:30 | Yunnan Yukun | Yanbian Longding | Draw |
| | | |
|
12/5 23:10 | San Telmo | Atletico Atlanta | Draw |
| | | |
13/5 01:00 | Guillermo | Deportivo Madryn | Draw |
| | | |
13/5 01:10 | | | | |
13/5 01:30 | Alvarado MDP | Talleres (RdE) | Draw |
| | | |
13/5 01:30 | Deportivo Maipu | Ferro Carril Oeste | Draw |
| | | |
13/5 02:00 | Gimnasia Jujuy | CA San Miguel | Draw |
| | | |
13/5 02:00 | Patronato Parana | Chacarita Jrs | Draw |
| | | |
13/5 03:30 | Nueva Chicago | Gim.Mendoza | Draw |
| | | |
13/5 04:00 | Racing Cordoba | Estudiantes BsAs | Draw |
| | | |
|
13/5 01:45 | Mirassol/SP | Paysandu/PA | Draw |
| | | |
|
13/5 04:30 | Curico Unido | San Luis Qui. | Draw |
| | | |
|
13/5 06:05 | | | | |
|
13/5 06:00 | Leones Negros UdeG | Atlante | Draw |
| | | |
|
12/5 17:00 | Atletico Madrid B | UD Melilla | Draw |
| | | |
12/5 17:00 | | | | |
12/5 17:00 | SD Ponferradina | Real Union | Draw |
| | | |
12/5 17:00 | Atl. Baleares | Linares Deportivo | Draw |
| | | |
12/5 17:00 | | | | |
12/5 21:00 | Salamanca | Real Sociedad B | Draw |
| | | |
12/5 21:00 | | | | |
12/5 23:00 | | | | |
12/5 23:00 | Cultural Leonesa | Teruel | Draw |
| | | |
13/5 00:00 | | | | |
13/5 01:00 | Real Madrid B | Granada II | Draw |
| | | |
13/5 01:00 | | | | |
|
12/5 18:30 | Duisburg | Erzgebirge Aue | Draw |
| | | |
12/5 21:30 | | | | |
13/5 00:30 | Saarbrucken | Freiburg II | Draw |
| | | |
|
12/5 22:00 | PK Keski Uusimaa | KuPS Akatemia | Draw |
| | | |
12/5 22:30 | | | | |
12/5 22:30 | | | | |
12/5 22:30 | HJK Klubi 04 | EPS Espoo | Draw |
| | | |
|
12/5 18:00 | | | | |
12/5 20:00 | | | | |
12/5 21:00 | Karlbergs BK | Friska Viljor | Draw |
| | | |
12/5 21:00 | IFK Stocksund | Pitea IF | Draw |
| | | |
12/5 21:00 | Sollentuna FK | Karlstad BK | Draw |
| | | |
12/5 21:00 | Trollhattan | Oskarshamns AIK | Draw |
| | | |
12/5 21:00 | | | | |
12/5 21:00 | Assyriska | Orebro Syrianska | Draw |
| | | |
12/5 21:00 | | | | |
|
12/5 13:30 | Ipswich Knights | Samford Rang. | Draw |
| | | |
|
12/5 12:00 | Rockdale Ilinden FC | Sydney FC U21 | Draw |
| | | |
12/5 12:00 | Blacktown City | Marconi Stallions | Draw |
| | | |
|
12/5 12:00 | Brisbane Roar U21 | Gold Coast Utd | Draw |
| | | |
12/5 13:30 | Olympic FC QLD | SC Wanderers | Draw |
| | | |
12/5 14:15 | Rochedale Rovers | Brisbane City | Draw |
| | | |
|
12/5 12:00 | St Albans Saints | South Melbourne | Draw |
| | | |
|
12/5 12:00 | Setagaya Sfida Nữ | NGU Loverledge Nữ | Draw |
| | | |
|
12/5 13:00 | Yangpyeong | Daejeon Korail | Draw |
| | | |
12/5 13:00 | Hwaseong FC | Mokpo City | Draw |
| | | |
12/5 14:00 | Yeoju Citizen | Gimhae City | Draw |
| | | |
|
13/5 04:35 | Chicago RS Nữ | Utah Royals Nữ | Draw |
| | | |
13/5 05:05 | Kansas City Nữ | NC Courage (W) | Draw |
| | | |
13/5 06:35 | Angel City Nữ | Houston Dash Nữ | Draw |
| | | |
13/5 07:05 | San Diego Wave Nữ | NJ/NY Gotham Nữ | Draw |
| | | |
|
12/5 18:00 | Hamburger II | Weiche Flensburg | Draw |
| | | |
12/5 19:00 | Ein. Norderstedt | Meppen | Draw |
| | | |
12/5 19:00 | Teutonia Ottensen | Havelse | Draw |
| | | |
12/5 20:00 | Bremer SV | TuS BW Lohne | Draw |
| | | |
12/5 21:30 | Holstein Kiel II | Phonix Lubeck | Draw |
| | | |
|
12/5 18:00 | VSG Altglienicke | Greifswalder FC | Draw |
| | | |
12/5 18:00 | | | | |
12/5 18:00 | Hansa Rostock II | Hertha Berlin II | Draw |
| | | |
12/5 18:00 | FC Eilenburg | Chemnitzer | Draw |
| | | |
12/5 18:00 | RW Erfurt | Viktoria Berlin | Draw |
| | | |
12/5 18:00 | Berlin AK 07 | Lok.Leipzig | Draw |
| | | |
12/5 18:00 | | | | |
12/5 18:00 | | | | |
12/5 18:00 | | | | |
|
12/5 15:00 | Hàn Quốc U17 Nữ | Philippines U17 Nữ | Draw |
| | | |