TL BONG DA HOM NAY |
|
3/5 02:00 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
3/5 02:00 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
|
3/5 02:00 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
|
3/5 02:00 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
|
3/5 01:30 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
|
2/5 19:00 | Van Yerevan | Ararat-Armenia | Draw |
| | | |
|
2/5 23:00 | | | | |
|
|
2/5 22:00 | Tukums/Salaspils | FK Liepaja | Draw |
| | | |
2/5 23:00 | | | | |
|
2/5 22:00 | Dziugas FC | Dainava Alytus | Draw |
| | | |
2/5 23:00 | | | | |
|
|
2/5 21:00 | FK Radnicki 1923 | Mladost Lucani | Draw |
| | | |
2/5 22:00 | FK Partizan | FK Vojvodina | Draw |
| | | |
2/5 23:30 | Cukaricki Belgrade | FK Napredak | Draw |
| | | |
|
2/5 22:00 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
|
3/5 01:00 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
3/5 01:00 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
|
2/5 22:00 | Jalil Club | Faisaly (JOR) | Draw |
| | | |
3/5 00:45 | | | | |
|
2/5 21:35 | | | | |
3/5 00:20 | Al Arabi (KUW) | Al Kuwait | Draw |
| | | |
|
3/5 08:00 | | | | |
3/5 10:15 | | | | |
|
2/5 23:00 | Zamalek SC | National Bank SC | |
| | | |
Hiệp 1 | Zamalek SC | National Bank SC |
| | | |
2/5 23:00 | Future FC | Tala'ea Al Jaish | |
| | | |
Hiệp 1 | Future FC | Tala'ea Al Jaish |
| | | |
|
3/5 00:30 | Kaizer Chiefs | Mamelodi Sun. | Draw |
| | | |
|
2/5 23:00 | Maccabi Herzliya | INR HaSharon | Draw |
| | | |
|
2/5 23:00 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
|
3/5 00:00 | Al Safa (KSA) | Jeddah Club | Draw |
| | | |
|
3/5 03:00 | Leones FC | Union Magdalena | Draw |
| | | |
3/5 03:30 | Barranquilla | Real Cartagena | Draw |
| | | |
3/5 03:30 | Boca Juniors Cali | Dep.Quindio | Draw |
| | | |
3/5 03:30 | | | | |
3/5 04:00 | Atletico Huila | Orsomarso | Draw |
| | | |
|
3/5 06:45 | | | | |
3/5 08:45 | Atletico La Paz | Leones Negros UdeG | Draw |
| | | |
|
2/5 23:15 | | | | |
2/5 23:15 | | | | |
|
2/5 21:00 | Pogon Szczecin | Wisla Krakow | |
| | | |
Hiệp 1 | Pogon Szczecin | Wisla Krakow |
| | | |
|
3/5 07:10 | Racing Club | Talleres (RdE) | Draw |
| | | |
|
3/5 05:00 | Botafogo/RJ | Vitoria/BA | Draw |
| | | |
3/5 05:30 | Ag. Marabaa/PA | Sao Paulo/SP | Draw |
| | | |
3/5 06:30 | | | | |
3/5 07:30 | Palmeiras/SP | Botafogo/SP | Draw |
| | | |
3/5 07:30 | | | | |
|
2/5 17:00 | Gyeongju Nữ | Sejong Sportstoto Nữ | Draw |
| | | |
2/5 17:00 | Suwon Nữ | Hwacheon KSPO Nữ | Draw |
| | | |
2/5 17:00 | Red Angels Nữ | Changnyeong Nữ | Draw |
| | | |
2/5 17:00 | Seoul Amaz Nữ | Mung. Sangmu Nữ | Draw |
| | | |
|
2/5 22:30 | Iraq U23 | Indonesia U23 | Draw |
| | | |
|
3/5 06:30 | Colombia U20 Nữ | Argentina U20 Nữ | Draw |
| | | |
3/5 09:00 | Venezuela U20 Nữ | Brazil U20 Nữ | Draw |
| | | |