TL BONG DA HOM NAY |
|
7/5 02:00 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
|
6/5 23:00 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
7/5 01:45 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
|
|
7/5 02:00 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
|
7/5 01:00 | SBV Excelsior | NEC Nijmegen | |
| | | |
Hiệp 1 | SBV Excelsior | NEC Nijmegen |
| | | |
|
6/5 19:45 | | | | |
6/5 22:00 | | | | |
|
7/5 00:30 | CSKA Moscow | Rubin Kazan | Draw |
| | | |
7/5 00:30 | | | | |
|
6/5 22:00 | | | | |
|
7/5 00:00 | Pogon Szczecin | Puszcza Nie. | |
| | | |
Hiệp 1 | Pogon Szczecin | Puszcza Nie. |
| | | |
|
|
6/5 21:45 | Slavia Sofia | Arda Kardzhali | Draw |
| | | |
7/5 00:15 | Botev Plovdiv | CSKA 1948 Sofia | Draw |
| | | |
|
6/5 21:00 | Crusaders Belfast | Coleraine | Draw |
| | | |
|
7/5 02:15 | | | | |
|
|
6/5 19:00 | | | | |
6/5 23:00 | | | | |
6/5 23:00 | Sligo Rovers | St. Patricks | Draw |
| | | |
6/5 23:00 | Shamrock Rovers | Waterford Utd | Draw |
| | | |
7/5 01:45 | | | | |
|
7/5 00:30 | Beitar Jerusalem | Ashdod | Draw |
| | | |
7/5 00:30 | Bnei Sakhnin | Maccabi TA | Draw |
| | | |
7/5 00:30 | Hapoel Hadera | Maccabi P.Tikva | Draw |
| | | |
|
6/5 20:00 | FK Liepaja | METTA/LU Riga | Draw |
| | | |
|
6/5 19:00 | Hermannstadt | Politehnica Iasi | |
| | | |
Hiệp 1 | Hermannstadt | Politehnica Iasi |
| | | |
6/5 22:00 | UTA Arad | FC U Craiova 1948 | |
| | | |
Hiệp 1 | UTA Arad | FC U Craiova 1948 |
| | | |
7/5 01:00 | Universitatea Craiova | Steaua Bucuresti | |
| | | |
Hiệp 1 | Universitatea Craiova | Steaua Bucuresti |
| | | |
|
7/5 00:00 | | | | |
7/5 00:00 | Antalyaspor | Pendikspor | Draw |
| | | |
|
7/5 00:10 | | | | |
|
6/5 17:00 | | | | |
6/5 22:00 | | | | |
|
7/5 00:00 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
|
6/5 11:00 | Tokyo Verdy | Jubilo Iwata | Draw |
| | | |
6/5 11:00 | Vissel Kobe | Alb. Niigata (JPN) | Draw |
| | | |
6/5 11:05 | Gamba Osaka | Cerezo Osaka | Draw |
| | | |
6/5 12:00 | Avispa Fukuoka | Kawasaki Fro. | Draw |
| | | |
6/5 12:00 | Consa. Sapporo | FC Tokyo | Draw |
| | | |
6/5 12:00 | Kyoto Sanga | Machida Zelvia | Draw |
| | | |
6/5 13:00 | Sanf Hiroshima | Nagoya Grampus | Draw |
| | | |
6/5 14:00 | Shonan Bellmare | Sagan Tosu | Draw |
| | | |
6/5 14:00 | Kashiwa Reysol | Kashima Antlers | Draw |
| | | |
6/5 15:00 | | | | |
|
6/5 12:00 | | | | |
6/5 14:30 | Gwangju | Daejeon Hana Citizen | Draw |
| | | |
|
7/5 01:00 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
|
6/5 21:40 | Sepahan | Esteghlal Khu. | Draw |
| | | |
6/5 23:00 | Malavan Bandar | Havadar SC | Draw |
| | | |
6/5 23:00 | Foolad Khozestan | Tractor SC | Draw |
| | | |
6/5 23:00 | Sanat Naft | Mes Rafsanjan | Draw |
| | | |
7/5 00:00 | Esteghlal Tehran | Zobahan | Draw |
| | | |
|
6/5 21:05 | | | | |
6/5 21:05 | Ittihad Kalba | Emirates Club | Draw |
| | | |
6/5 23:45 | Al Shabab (UAE) | Al Sharjah | Draw |
| | | |
6/5 23:45 | | | | |
|
6/5 20:00 | | | | |
|
7/5 07:00 | | | | |
|
7/5 02:30 | Atletico Grau | Sport Huancayo | Draw |
| | | |
|
6/5 23:00 | Tala'ea Al Jaish | Al Masry | Draw |
| | | |
6/5 23:00 | | | | |
|
7/5 01:00 | | | | |
|
7/5 02:15 | | | | |
|
6/5 23:00 | Zaglebie Sosno | Wisla Krakow | Draw |
| | | |
|
6/5 23:00 | Cork City | Wexford Youths | Draw |
| | | |
6/5 23:00 | UC Dublin | Cobh Ramblers | Draw |
| | | |
6/5 23:00 | | | | |
6/5 23:00 | Longford Town | Kerry FC | Draw |
| | | |
6/5 23:00 | Bray Wanderers | Finn Harps | Draw |
| | | |
|
7/5 00:00 | Varbergs BoIS | Trelleborgs | Draw |
| | | |
|
6/5 12:00 | Thespa Kusatsu | Shimizu S-Pulse | Draw |
| | | |
6/5 12:00 | Okayama | Tokushima Vortis | Draw |
| | | |
6/5 12:00 | Mito Hollyhock | Roas. Kumamoto | Draw |
| | | |
6/5 12:00 | Renofa Yamaguchi | Montedio Yama. | Draw |
| | | |
6/5 12:00 | Tochigi SC | Fujieda MYFC | Draw |
| | | |
6/5 12:00 | Blaublitz Akita | Ventforet Kofu | Draw |
| | | |
6/5 12:00 | Kagoshima | Vegalta Sendai | Draw |
| | | |
6/5 12:00 | Oita Trinita | V-Varen Nagasaki | Draw |
| | | |
6/5 13:00 | | | | |
6/5 17:00 | JEF United Chiba | Yokohama FC | Draw |
| | | |
|
6/5 12:00 | Cheonan City | Ansan Greeners | Draw |
| | | |
6/5 14:30 | Seoul E-Land | Chungbuk Cheongju | Draw |
| | | |
|
6/5 22:55 | | | | |
6/5 23:30 | Al Jabalain | Al Ain (KSA) | Draw |
| | | |
6/5 23:50 | Ohud Medina | Al Qadisiya | Draw |
| | | |
|
7/5 05:00 | | | | |
7/5 06:00 | Ponte Preta/SP | Amazonas/AM | Draw |
| | | |
7/5 07:00 | | | | |
|
7/5 05:00 | La Serena | San Marcos A. | Draw |
| | | |
|
7/5 03:00 | Atletico | Boca Juniors Cali | Draw |
| | | |
7/5 07:00 | Llaneros FC | Real Santander | Draw |
| | | |
7/5 07:30 | | | | |
|
6/5 16:45 | Oakleigh Cannons | Moreland City SC | Draw |
| | | |
|
6/5 11:00 | | | | |
6/5 11:00 | Vanraure Hachinohe | Grulla Morioka | Draw |
| | | |
6/5 11:00 | FC Imabari | Kataller Toyama | Draw |
| | | |
6/5 12:00 | Zweigen Kan. | Gainare Tottori | Draw |
| | | |
6/5 12:00 | Kamatamare San. | Azul Claro Numazu | Draw |
| | | |
6/5 12:00 | Omiya Ardija | Matsumoto Yama. | Draw |
| | | |
6/5 12:00 | Tegevajaro Miyazaki | Nagano Parceiro | Draw |
| | | |
6/5 12:00 | Yokohama SCC | Sagamihara | Draw |
| | | |
6/5 12:00 | Fukushima Utd | Nara Club | Draw |
| | | |
6/5 17:00 | FC Gifu | Giravanz Kita. | Draw |
| | | |
|
6/5 23:30 | Crewe Alexandra | Doncaster Rovers | |
| | | |
Hiệp 1 | Crewe Alexandra | Doncaster Rovers |
| | | |