TL BONG DA HOM NAY |
|
9/5 02:00 | Real Madrid | Bayern Munich | Draw |
| | | |
|
8/5 23:45 | Club Brugge | Fiorentina | Draw |
| | | |
|
9/5 05:00 | Talleres Cordoba | Barcelona SC | Draw |
| | | |
|
9/5 07:00 | Alianza Lima | Cerro Porteno | Draw |
| | | |
9/5 07:30 | | | | |
9/5 07:30 | | | | |
9/5 09:00 | | | | |
|
|
8/5 21:00 | Backa Topola | FK Radnicki 1923 | Draw |
| | | |
8/5 21:00 | FK Napredak | FK Partizan | Draw |
| | | |
8/5 23:00 | FK Vojvodina | Cukaricki Belgrade | Draw |
| | | |
|
8/5 23:00 | | | | |
|
|
8/5 17:00 | | | | |
8/5 18:00 | | | | |
8/5 18:00 | | | | |
8/5 18:00 | Nam Định | BCM Bình Dương | Draw |
| | | |
|
8/5 19:15 | | | | |
|
9/5 10:16 | | | | |
|
9/5 00:00 | Cartagines | Sporting (CRC) | Draw |
| | | |
9/5 04:00 | Guanacasteca | Perez Zeledon | Draw |
| | | |
9/5 07:00 | San Carlos | Dep. Saprissa | Draw |
| | | |
9/5 09:00 | Santos Guapiles | Alajuelense | Draw |
| | | |
9/5 09:00 | | | | |
|
9/5 00:30 | Golden Arrows | Mamelodi Sun. | Draw |
| | | |
9/5 00:30 | Stellenbosch FC | Amazulu | Draw |
| | | |
9/5 00:30 | Polokwane | Richards Bay | Draw |
| | | |
9/5 00:30 | Orlando Pirates | Chippa Utd | Draw |
| | | |
|
9/5 05:00 | Rayo Zuliano | Athletico/PR | Draw |
| | | |
9/5 05:00 | Sportivo Luqueno | Coquimbo Unido | Draw |
| | | |
9/5 07:00 | Cuiaba/MT | Metropolitano | Draw |
| | | |
9/5 07:00 | Nacional Potosi | Fortaleza/CE | Draw |
| | | |
9/5 07:30 | Sportivo Trinidense | Boca Juniors | Draw |
| | | |
|
8/5 21:00 | Alania Vla | Rodina Moscow | Draw |
| | | |
8/5 22:00 | Sokol Saratov | Chernomorets N. | Draw |
| | | |
8/5 23:00 | | | | |
8/5 23:30 | Dyn. Makhachkala | Khimki | Draw |
| | | |
|
8/5 15:30 | Sparta Praha B | SK Lisen | Draw |
| | | |
8/5 15:30 | | | | |
8/5 22:00 | | | | |
8/5 22:30 | Varnsdorf | Slavia Kromeriz | Draw |
| | | |
8/5 22:30 | MFK Chrudim | Dukla Praha | Draw |
| | | |
8/5 22:30 | | | | |
8/5 23:00 | | | | |
|
9/5 05:00 | America/MG | Vila Nova/GO | Draw |
| | | |
|
9/5 08:00 | Atlante | Leones Negros UdeG | Draw |
| | | |
|
8/5 22:00 | Torpedo Zhodino | Isloch | Draw |
| | | |
9/5 00:45 | Neman Grodno | Dinamo Minsk | Draw |
| | | |
|
8/5 23:00 | | | | |
8/5 23:00 | Raufoss IL | Fredrikstad | Draw |
| | | |
8/5 23:00 | | | | |
8/5 23:00 | | | | |
8/5 23:00 | Eidsvold Turn | Sandnes Ulf | Draw |
| | | |
8/5 23:00 | | | | |
9/5 00:05 | | | | |
|
9/5 00:30 | Fatih Karagumruk | Trabzonspor | Draw |
| | | |
|
9/5 06:00 | North Carolina | Phoenix Rising | Draw |
| | | |
9/5 06:00 | Ch. Battery | Tormenta FC | Draw |
| | | |
9/5 06:00 | Indy Eleven | SA Scorpions | Draw |
| | | |
9/5 06:30 | Tampa Bay Rowdies | Birmingham Legion | Draw |
| | | |
9/5 07:00 | Union Omaha | Sporting Kansas | Draw |
| | | |
9/5 08:00 | New Mexico United | Real Salt Lake | Draw |
| | | |
9/5 09:30 | Seattle Sounders | Louisville City | Draw |
| | | |
9/5 09:30 | Las Vegas Lights | Los Angeles FC | Draw |
| | | |
|
9/5 02:00 | Peterborough Utd | Oxford Utd | Draw |
| | | |
|
8/5 23:30 | Ljungskile SK | Trollhattan | Draw |
| | | |
9/5 00:00 | FBK Karlstad | United IK Nordic | Draw |
| | | |
9/5 00:00 | Eskilstuna City | Stockholm Intl | Draw |
| | | |
9/5 00:00 | Karlstad BK | Karlbergs BK | Draw |
| | | |
9/5 00:00 | | | | |
9/5 00:30 | Taby IS | Hammarby Talang | Draw |
| | | |
9/5 01:08 | Orebro Syrianska | Sollentuna FK | Draw |
| | | |
|
8/5 17:30 | Gold Coast Utd | Moreton Bay Utd | |
| | | |
Hiệp 1 | Gold Coast Utd | Moreton Bay Utd |
| | | |
|
9/5 07:05 | Houston Dash Nữ | NJ/NY Gotham Nữ | Draw |
| | | |
9/5 09:05 | San Diego Wave Nữ | Utah Royals Nữ | Draw |
| | | |
9/5 09:05 | OL Reign Nữ | Kansas City Nữ | Draw |
| | | |
|
8/5 23:30 | Phonix Lubeck | Hamburger II | Draw |
| | | |
9/5 00:00 | | | | |
9/5 00:30 | Weiche Flensburg | Bremer SV | |
| | | |
Hiệp 1 | Weiche Flensburg | Bremer SV |
| | | |
|
8/5 19:30 | Frydek Mistek U19 | MFk Karvina U19 | |
| | | |
Hiệp 1 | Frydek Mistek U19 | MFk Karvina U19 |
| | | |