TL BONG DA HOM NAY |
|
15/5 05:00 | Talleres Cordoba | Cobresal | Draw |
| | | |
15/5 05:00 | LDU Quito | Junior Barranquilla | Draw |
| | | |
15/5 05:00 | CA Penarol | Atl. Mineiro/MG | Draw |
| | | |
|
15/5 07:00 | | | | |
15/5 09:00 | | | | |
|
15/5 02:00 | | | | |
|
15/5 00:30 | | | | |
|
15/5 02:30 | | | | |
15/5 03:00 | | | | |
|
15/5 01:30 | | | | |
|
14/5 20:00 | Van Yerevan | West Armenia | Draw |
| | | |
|
14/5 22:00 | | | | |
|
14/5 19:00 | Samgurali Tskh. | Gagra Tbilisi | Draw |
| | | |
14/5 20:00 | Samtredia | Dinamo Tbilisi | Draw |
| | | |
|
14/5 22:00 | | | | |
|
|
14/5 22:00 | Mlada Boleslav | Slovacko | Draw |
| | | |
15/5 00:30 | Sparta Praha | Banik Ostrava | Draw |
| | | |
|
15/5 01:30 | | | | |
15/5 01:30 | | | | |
|
14/5 23:30 | Al Khaldiya(BHR) | Al Hala | Draw |
| | | |
14/5 23:30 | Al Najma (BHR) | Muharraq | Draw |
| | | |
|
14/5 19:00 | Bali United Pusam | Persib Bandung | Draw |
| | | |
|
14/5 22:00 | | | | |
14/5 22:00 | Moghayer Al Sarhan | Sheikh Hussein | Draw |
| | | |
15/5 00:45 | | | | |
|
14/5 21:10 | | | | |
14/5 21:10 | | | | |
15/5 00:00 | | | | |
|
14/5 21:00 | | | | |
|
14/5 20:00 | Ittihad Alexandria | Semouha Club | Draw |
| | | |
14/5 23:00 | Tala'ea Al Jaish | Ismaily SC | Draw |
| | | |
|
15/5 00:30 | Royal AM | Mamelodi Sun. | Draw |
| | | |
|
15/5 05:00 | Racing Club (URU) | Nacional(PAR) | Draw |
| | | |
15/5 07:00 | Sportivo Ameliano | Rayo Zuliano | Draw |
| | | |
15/5 07:00 | Defensa YJ | Inde.Medellin | Draw |
| | | |
15/5 07:30 | Corinthians/SP | Argentinos Jun. | Draw |
| | | |
15/5 09:00 | Nacional Potosi | Sportivo Trinidense | Draw |
| | | |
|
15/5 01:45 | Partick Thistle | Raith Rovers | Draw |
| | | |
|
14/5 23:45 | | | | |
15/5 02:00 | De Graafschap | ADO Den Haag | Draw |
| | | |
|
15/5 00:00 | | | | |
|
14/5 23:20 | Al Arabi (KSA) | Al Taraji | Draw |
| | | |
14/5 23:20 | Al Bukiryah | Al Oruba (KSA) | Draw |
| | | |
15/5 00:50 | | | | |
|
15/5 05:00 | | | | |
15/5 05:00 | Vila Nova/GO | Novorizontino/SP | Draw |
| | | |
15/5 07:30 | Coritiba/PR | Guarani/SP | Draw |
| | | |
15/5 07:30 | Botafogo/SP | Chapecoense | Draw |
| | | |
|
15/5 06:05 | North Carolina | Loudoun United | Draw |
| | | |
|
15/5 00:45 | Baltika | Spartak Moscow | Draw |
| | | |
|
15/5 00:00 | | | | |
|
14/5 21:15 | | | | |
15/5 00:00 | | | | |
|
15/5 01:30 | | | | |
|
15/5 01:00 | Stjarnan Nữ | Hafnarfjordur Nữ | Draw |
| | | |
|
15/5 00:15 | Vasalunds | Eskilstuna City | Draw |
| | | |