TL BONG DA HOM NAY |
|
2/5 02:00 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
|
2/5 09:15 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
|
1/5 17:30 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
|
1/5 20:00 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
1/5 20:00 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
1/5 20:00 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
1/5 20:00 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
|
1/5 20:00 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
1/5 23:00 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
1/5 23:00 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
1/5 23:00 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
|
1/5 23:00 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
|
2/5 01:45 | Crusaders Belfast | Carrick Rangers | |
| | | |
Hiệp 1 | Crusaders Belfast | Carrick Rangers |
| | | |
2/5 01:45 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
|
1/5 18:30 | Levadia T. | Paide Linname. | Draw |
| | | |
|
1/5 23:00 | Tallinna Kalev | Flora Tallinn | Draw |
| | | |
|
1/5 19:00 | Samgurali Tskh. | Dinamo Batumi | Draw |
| | | |
|
1/5 22:30 | METTA/LU Riga | Valmiera / BSS | Draw |
| | | |
|
1/5 19:00 | Siauliai | Hegelmann Litauen | Draw |
| | | |
1/5 21:00 | | | | |
|
1/5 21:00 | Radnicki Nis | FK Vozdovac | Draw |
| | | |
1/5 23:00 | Spartak Subotica | Zeleznicar Pancevo | Draw |
| | | |
|
1/5 17:00 | Chernomorets | Shakhtar Donetsk | |
| | | |
Hiệp 1 | Chernomorets | Shakhtar Donetsk |
| | | |
1/5 19:30 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
|
1/5 16:00 | Central Coast | Adelaide Utd | |
| | | |
Hiệp 1 | Central Coast | Adelaide Utd |
| | | |
|
1/5 17:00 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
1/5 17:00 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
1/5 17:00 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
1/5 17:00 | Incheon Utd | Jeonbuk H.Motor | |
| | | |
Hiệp 1 | Incheon Utd | Jeonbuk H.Motor |
| | | |
|
1/5 14:30 | Changchun Yatai | Shenzhen Peng City | |
| | | |
Hiệp 1 | Changchun Yatai | Shenzhen Peng City |
| | | |
1/5 17:00 | Qingdao Hainiu | Shanghai Port | |
| | | |
Hiệp 1 | Qingdao Hainiu | Shanghai Port |
| | | |
1/5 18:35 | Chengdu Rongcheng | Wuhan Three T. | |
| | | |
Hiệp 1 | Chengdu Rongcheng | Wuhan Three T. |
| | | |
1/5 19:00 | Sh. Shenhua | Cangzhou Mighty Lions | |
| | | |
Hiệp 1 | Sh. Shenhua | Cangzhou Mighty Lions |
| | | |
|
1/5 14:00 | | | | |
1/5 17:00 | | | | |
|
1/5 23:00 | | | | |
|
2/5 00:45 | Moghayer Al Sarhan | Sahab | Draw |
| | | |
|
2/5 02:00 | Univ de Vinto | San Antonio (BOL) | Draw |
| | | |
|
2/5 07:00 | Catolica Quito | Barcelona SC | Draw |
| | | |
|
2/5 04:00 | Portuguesa | Puerto Cabello | Draw |
| | | |
2/5 06:30 | | | | |
|
2/5 04:00 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
|
1/5 23:00 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
1/5 23:00 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
|
1/5 20:00 | Cape Town City | Orlando Pirates | |
| | | |
Hiệp 1 | Cape Town City | Orlando Pirates |
| | | |
1/5 22:30 | Stellenbosch FC | Golden Arrows | |
| | | |
Hiệp 1 | Stellenbosch FC | Golden Arrows |
| | | |
2/5 00:30 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
|
1/5 21:00 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
2/5 01:00 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
|
1/5 18:30 | Guangxi Pingguo | Yunnan Yukun | Draw |
| | | |
|
1/5 22:50 | Al Safa (KSA) | Jeddah Club | Draw |
| | | |
1/5 23:10 | Al Baten | Al Najma (KSA) | Draw |
| | | |
2/5 00:50 | Al Jndal | Al Oruba (KSA) | Draw |
| | | |
|
2/5 03:30 | Real Soacha | Llaneros FC | Draw |
| | | |
|
1/5 22:00 | Din. Moscow | Spartak Moscow | Draw |
| | | |
|
1/5 22:45 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
|
1/5 23:00 | Sheriff Tiraspol | Zimbru | Draw |
| | | |
1/5 23:00 | | | | |
|
1/5 19:30 | Eidsvold Turn | Asane Fotball | Draw |
| | | |
1/5 19:30 | | | | |
1/5 19:30 | | | | |
1/5 19:30 | | | | |
1/5 19:30 | | | | |
1/5 21:00 | | | | |
1/5 21:00 | | | | |
1/5 21:00 | | | | |
1/5 21:00 | Sandnes Ulf | Odd Grenland | Draw |
| | | |
1/5 23:00 | | | | |
2/5 00:00 | | | | |
|
1/5 20:00 | Ruzomberok | Spartak Trnava | Draw |
| | | |
|
1/5 19:00 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
|
1/5 22:00 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
|
1/5 22:20 | Al Nasr (UAE) | Al Shabab (UAE) | Draw |
| | | |
|
1/5 19:15 | | | | |
|
2/5 02:00 | Sampaio Correa/MA | Fluminense/RJ | Draw |
| | | |
2/5 02:00 | Brusque FC/SC | Atletico/GO | Draw |
| | | |
2/5 04:00 | Sousa/PB | Bragantino/SP | Draw |
| | | |
2/5 04:00 | Ypiranga/RS | Athletico/PR | Draw |
| | | |
2/5 05:00 | Fortaleza/CE | Vasco DG/RJ | Draw |
| | | |
2/5 06:00 | America/RN | Corinthians/SP | Draw |
| | | |
2/5 07:30 | Flamengo/RJ | Amazonas/AM | Draw |
| | | |
2/5 07:30 | Internacional/RS | Juventude/RS | Draw |
| | | |
|
1/5 16:15 | Sydney FC U21 | St George City | Draw |
| | | |
|
2/5 01:00 | Al Nassr (KSA) | Al Khaleej(KSA) | |
| | | |
Hiệp 1 | Al Nassr (KSA) | Al Khaleej(KSA) |
| | | |
|
2/5 06:05 | Orlando Pride Nữ | NC Courage (W) | Draw |
| | | |
2/5 07:05 | Chicago RS Nữ | Wash. Spirit Nữ | Draw |
| | | |
|
1/5 19:00 | Eimsbutteler | TuS BW Lohne | Draw |
| | | |
1/5 19:00 | | | | |
Hiệp 1 | | | | |
|
1/5 17:00 | Slavia Praha U19 | Brno U19 | Draw |
| | | |